Šis 1.6 CRDi MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts HD Sedans, ko Hyundai ražoja no 2006 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 53litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 080km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Darba tilpums | 1582cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 255Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900up to 2 750 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 77.2mm |
| Virzuļa gājiens | 84.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4505mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1543mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1541mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1259kg |
| Pilnā masa | 1770kg |
| Darba tilpums | 521kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 402litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 402litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.