Šis 1.8 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts MD Kupeja, ko Hyundai ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4540mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1445mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1563mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1576mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Pilnā masa | 1810kg |
| Pašmasa | 1215kg |
| Darba tilpums | 595kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1797cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 178Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 87.2mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.