Šis 1.8 AT (150 hp) variklis buvo montuojamas MD Kupė kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4540mm |
| Plotis | 1775mm |
| Aukštis | 1445mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1563mm |
| Galinė ašis | 1576mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 485litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1810kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1215kg |
| Tūris / talpa | 595kg |
| Maks. bagažinės talpa | 485litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1797cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Sukimo momentas | 178Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4700RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 87.2mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Degalų bako talpa | 50litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 880km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.