Šis 2.0 CRDi AT 4WD (184 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Hyundai ražoja no 2010 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
|---|---|
| Degviela | Dīzelis |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 920km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Maksimālais griezes moments | 392Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Dzinēja jauda | 184bhp |
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Klīrenss | 170mm |
|---|---|
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1592mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1436litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 591litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1591mm |
| Garenbāze | 2640mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garums | 4410mm |
| Platums | 1820mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Pilnā masa | 2140kg |
| Pašmasa | 1601kg |
| Darba tilpums | 539kg |
| Pilsētā | 10.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.