Šis 2.4 AT 2WD (182 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Hyundai ražoja no 2010 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4410mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2640mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1591mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1592mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1580litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 728litre |
| Pašmasa | 1459kg |
| Pilnā masa | 2030kg |
| Darba tilpums | 571kg |
| Permitted road-train weight | 2947kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2359cm3 |
| Dzinēja jauda | 182bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 88mm |
| Virzuļa gājiens | 97mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 750km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.