Šis 3.0 CRDi AT 4WD Shiftronic (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Hyundai ražoja no 2006 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4840mm |
| Platums | 1970mm |
| Augstums | 1805mm |
| Garenbāze | 2805mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1670mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1670mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2458litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1133litre |
| Pašmasa | 2112kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2959cm3 |
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 451Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 3 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 870km |
| Maksimālais ātrums | 203km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.7second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.