Šis 3.8 AT 2WD Shiftronic (264 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Hyundai ražoja no 2006 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4840mm |
| Platums | 1970mm |
| Augstums | 1805mm |
| Garenbāze | 2805mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1670mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1670mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2457litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1133litre |
| Pašmasa | 1970kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3778cm3 |
| Dzinēja jauda | 264bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Maksimālais griezes moments | 348Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 212km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 600km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 22.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.6 litri / 100km |
| Vidējais | 19 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.