Šis M45 AT (339 hp) dzinējs tika uzstādīts Y50 [Restyling] M45 sedan 4-doors, ko Infiniti ražoja no 2006 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 780km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 238km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.2second |
| Darba tilpums | 4494cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 339bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 425Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4935mm |
| Platums | 1795mm |
| Augstums | 1509mm |
| Garenbāze | 2900mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 127mm |
| Pašmasa | 1868kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 388litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 388litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 23.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.4 litri / 100km |
| Vidējais | 16.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.