Šis M45 AT AWD (325 hp) dzinējs tika uzstādīts Y50 [Restyling] M45 sedan 4-doors, ko Infiniti ražoja no 2006 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 670km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Darba tilpums | 4494cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 325bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 336Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4930mm |
| Platums | 1806mm |
| Augstums | 1509mm |
| Garenbāze | 2900mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1536mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 124mm |
| Pašmasa | 1894kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 388litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 388litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.