Šis 3.5 AT AWD Hybrid (298 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Infiniti ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4800mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1455mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Klīrenss | 126mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Pašmasa | 1861kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
|---|---|
| Darba tilpums | 3498cm3 |
| Dzinēja jauda | 298bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 338Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 320km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pilsētā | 12.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.