Šis 3.5 AT AWD Hybrid (298 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4800mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 126mm |
| Maks. bagažinės talpa | 400litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1861kg |
| Min. bagažinės talpa | 400litre |
| Variklio tipas | Hibridas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 298bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 338Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 320km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.