Šis 2.0 DCT AWD (211 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Infiniti ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1815mm |
| Garums | 4425mm |
| Augstums | 1515mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1572mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1573mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1991cm3 |
| Dzinēja jauda | 211bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1200up to 4 000 RPM |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.3second |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.