Šis 2.1 D DCT AWD (170 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Infiniti ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1815mm |
| Garums | 4425mm |
| Augstums | 1515mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1572mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1573mm |
| Klīrenss | 202mm |
| Pašmasa | 1610kg |
| Pilnā masa | 2075kg |
| Darba tilpums | 465kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Permitted road-train weight | 3875kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2143cm3 |
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 400 to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 3 400 RPM |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 930 to 1 300km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 215km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 6.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.9 litri / 100km |
| Vidējais | 5.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.