Šis 2.5 CVT AWD Hybrid (231 hp) dzinējs tika uzstādīts L50 [Restyling] Apvidus auto, ko Infiniti ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 000km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Darba tilpums | 2488cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 231bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 5093mm |
| Platums | 1960mm |
| Augstums | 1742mm |
| Garenbāze | 2900mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1750mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1670mm |
| Klīrenss | 178mm |
| Pašmasa | 2105kg |
| Pilnā masa | 2602kg |
| Darba tilpums | 497kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 447litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2166litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 13.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.5 litri / 100km |
| Vidējais | 11.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.