Šis 3.5 CVT (265 hp) dzinējs tika uzstādīts L50 [Restyling] Apvidus auto, ko Infiniti ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4990mm |
| Platums | 1960mm |
| Augstums | 1742mm |
| Garenbāze | 2900mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1670mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1670mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 1941kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 787litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 446litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3498cm3 |
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 95.5mm |
| Virzuļa gājiens | 81.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 336Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 850km |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.