Šis 2.5 Xtronic AWD Hybrid (231 hp) dzinējs tika uzstādīts L50 Apvidus auto, ko Infiniti ražoja no 2013 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 1 010km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Darba tilpums | 2488cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 231bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4990mm |
| Platums | 1960mm |
| Augstums | 1742mm |
| Garenbāze | 2900mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1670mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1670mm |
| Klīrenss | 178mm |
| Pašmasa | 2105kg |
| Pilnā masa | 2602kg |
| Darba tilpums | 497kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 165litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2166litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1431/1171kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 13.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.5 litri / 100km |
| Vidējais | 11.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.