Šis 2.5 Xtronic AWD Hybrid (231 hp) variklis buvo montuojamas L50 SUV kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 74litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 010km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 231bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4990mm |
| Plotis | 1960mm |
| Aukštis | 1742mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1670mm |
| Galinė ašis | 1670mm |
| Prošvaisa | 178mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2105kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2602kg |
| Tūris / talpa | 497kg |
| Min. bagažinės talpa | 165litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2166litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1431/1171kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.