Šis 0.7 MT (31 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Innocenti ražoja no 1991 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 800km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 120km/h |
| Darba tilpums | 659cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 31bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 49Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 60mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3210mm |
| Platums | 1520mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2045mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1245mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1300mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 660kg |
| Pilnā masa | 1060kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 295litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 990litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.