Šis 1.0 MT (52 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Innocenti ražoja no 1991 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 780km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 147km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Darba tilpums | 993cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 52bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 78Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 73mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3375mm |
| Platums | 1520mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2205mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1245mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 710kg |
| Pilnā masa | 1100kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 295litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 990litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
| Vidējais | 8.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.