Šis 3.1 TDI MT 4WD (126 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 3-doors, ko Isuzu ražoja no 1997 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Darba tilpums | 3059cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 126bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 274Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4366mm |
| Platums | 1835mm |
| Augstums | 1835mm |
| Garenbāze | 2329mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1491mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1496mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 762litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2070litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 12.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.