Šis 3.5 MT 4WD (230 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 3-doors, ko Isuzu ražoja no 1997 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4366mm |
| Platums | 1835mm |
| Augstums | 1835mm |
| Garenbāze | 2329mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1491mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1496mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2070litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 762litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3495cm3 |
| Dzinēja jauda | 230bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 314Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.8second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.