Šis 3.2 AT (215 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Isuzu ražoja no 1997 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4130mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 2330mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1426litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 393litre |
| Pašmasa | 1750kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3165cm3 |
| Dzinēja jauda | 215bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 284Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 850km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 5.1m |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.