Šis 3.5 AT (215 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Isuzu ražoja no 1997 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4130mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 2330mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1426litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 393litre |
| Pašmasa | 1750kg |
| Pilnā masa | 2110kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3494cm3 |
| Dzinēja jauda | 215bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 312Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 690km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.9 litri / 100km |
| Vidējais | 17.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.