Šis 3.0 V6 AT (340 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Jaguar ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1923mm |
| Augstums | 1308mm |
| Garenbāze | 2622mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1597mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1649mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 196litre |
| Pašmasa | 1597kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 196litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 5 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 260km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 1 040km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.66m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 15.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.