Šis S 5.0 V8 AT AWD (550 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Jaguar ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Platums | 1923mm |
| Garums | 4470mm |
| Augstums | 1308mm |
| Garenbāze | 2622mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1627mm |
| Klīrenss | 107mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 207litre |
| Pašmasa | 1745kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 207litre |
| Pilnā masa | 2150kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5000cm3 |
| Dzinēja jauda | 550bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 680Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 92.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 300km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 820km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 19.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 13.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.