Šis 2.1 MT (156 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Jaguar ražoja no 2001 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 850km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 207km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.7second |
| Darba tilpums | 2099cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 156bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 196Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4716mm |
| Platums | 1789mm |
| Augstums | 1483mm |
| Garenbāze | 2710mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1522mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1537mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 1575kg |
| Pilnā masa | 2050kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1415litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.