Šis 2.5 AT (196 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Jaguar ražoja no 2001 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 840km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 222km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Darba tilpums | 2495cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 196bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 241Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4716mm |
| Platums | 1789mm |
| Augstums | 1483mm |
| Garenbāze | 2710mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1522mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1537mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 1575kg |
| Pilnā masa | 2050kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1415litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.