Šis 2.0 AT (240 hp) dzinējs tika uzstādīts X250 [Restyling] Sedans (4 durvis), ko Jaguar ražoja no 2011 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4961mm |
| Platums | 1939mm |
| Augstums | 1468mm |
| Garenbāze | 2909mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Pašmasa | 1660kg |
| Pilnā masa | 2230kg |
| Darba tilpums | 570kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 923litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 209km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70.1litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 1 130km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 16.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.