Šis 3.0 AT (340 hp) dzinējs tika uzstādīts X250 [Restyling] Sedans (4 durvis), ko Jaguar ražoja no 2011 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4961mm |
| Platums | 1939mm |
| Augstums | 1468mm |
| Garenbāze | 2909mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Pašmasa | 1770kg |
| Pilnā masa | 2315kg |
| Darba tilpums | 545kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 923litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 5 000 RPM |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70.1litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 16.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.