Šis 2.7 D AT (204 hp) dzinējs tika uzstādīts X350 Sedans (4 durvis), ko Jaguar ražoja no 2003 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 850 to 1 420km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Darba tilpums | 2720cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 204bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 321Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5090mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1448mm |
| Garenbāze | 3034mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1556mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1546mm |
| Pašmasa | 1657kg |
| Pilnā masa | 2283kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.