Šis 4.2 AT (300 hp) dzinējs tika uzstādīts X350 Sedans (4 durvis), ko Jaguar ražoja no 2003 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.6second |
| Darba tilpums | 4196cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 300bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 420Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5090mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1448mm |
| Garenbāze | 3034mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1556mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1546mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1615kg |
| Pilnā masa | 2200kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Hydropneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Hydropneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.