Šis 2.4 MT 4WD (147 hp) dzinējs tika uzstādīts KJ Apvidus auto, ko Jeep ražoja no 2001 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 224Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2429cm3 |
| Dzinēja jauda | 147bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 101mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4440mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1870mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1520mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 244mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 820litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 820litre |
| Pašmasa | 1730kg |
| Pilnā masa | 2360kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 174km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 950km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.