Šis 2.8 TD AT 4WD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts KJ Apvidus auto, ko Jeep ražoja no 2001 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2776cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4430mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1865mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1525mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1950litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 820litre |
| Pašmasa | 1845kg |
| Pilnā masa | 2540kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 174km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 900km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 13.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.