Šis 2.8 CRD AT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts KK Apvidus auto, ko Jeep ražoja no 2007 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 460Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2768cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 600 to 4 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 2 600 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4493mm |
| Platums | 1839mm |
| Augstums | 1736mm |
| Garenbāze | 2694mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 189mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1404litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 419litre |
| Pašmasa | 1989kg |
| Pilnā masa | 2540kg |
| Darba tilpums | 551kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1213/1327kg |
| Permitted road-train weight | 5340kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 193km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 760 to 1 010km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.83m |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.