Šis 3.7 AT (205 hp) dzinējs tika uzstādīts KK Apvidus auto, ko Jeep ražoja no 2007 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 314Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3701cm3 |
| Dzinēja jauda | 205bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 90.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4493mm |
| Platums | 1839mm |
| Augstums | 1736mm |
| Garenbāze | 2694mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 189mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1404litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 419litre |
| Pašmasa | 1935kg |
| Pilnā masa | 2540kg |
| Darba tilpums | 605kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1160/1380kg |
| Permitted road-train weight | 5340kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 193km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73.8litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 720km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.83m |
| Pilsētā | 20.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
| Vidējais | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.