Šis 2.4 Tigershark Multiair AT AWD (177 hp) dzinējs tika uzstādīts KL Crossover 5-doors, ko Jeep ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4624mm |
| Platums | 1859mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1586mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1584mm |
| Klīrenss | 157mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 591litre |
| Pašmasa | 1842kg |
| Pilnā masa | 2385kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1267litre |
| Darba tilpums | 543kg |
| Permitted road-train weight | 4585kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2360cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 88mm |
| Virzuļa gājiens | 97mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 229Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3900RPM |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 880km |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.