Šis 3.2 Pentastar AT AWD (272 hp) dzinējs tika uzstādīts KL Crossover 5-doors, ko Jeep ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4624mm |
| Platums | 1859mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1586mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1584mm |
| Klīrenss | 157mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 591litre |
| Pašmasa | 1892kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1267litre |
| Pilnā masa | 2435kg |
| Darba tilpums | 543kg |
| Permitted road-train weight | 4635kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3239cm3 |
| Dzinēja jauda | 272bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 315Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 780km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 206km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.1second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 16.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.