Šis 2.0 AT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minibus, ko Mazda ražoja no 1990 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 152Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Garums | 4230mm |
| Platums | 1630mm |
| Augstums | 1970mm |
| Garenbāze | 2220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1415mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1370mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1290kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.8litre |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.6m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Vidējais | 15.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.