Šis 2.0 AT (82 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Minibus kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 152Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 82bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kėbulas | Minibus |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
| Ilgis | 4230mm |
| Plotis | 1630mm |
| Aukštis | 1970mm |
| Važiuoklės bazė | 2220mm |
| Priekinė ašis | 1415mm |
| Galinė ašis | 1370mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1290kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.8litre |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.6m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Vidurkis | 15.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.