Šis 1.8 AT 4WD DRW (102 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Board, ko Mazda ražoja no 1999 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Board |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4335mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1910mm |
| Garenbāze | 2220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1400kg |
| Pilnā masa | 2510kg |
| Darba tilpums | 1000kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2470x1600x385mm |
| Loading height | 725mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1798cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 147Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Axle, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degviela | 92 RON |
| Vidējais | 12.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.