Šis 1.8 AT 4WD DRW (102 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Board kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Board |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4335mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1910mm |
| Važiuoklės bazė | 2220mm |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Galinė ašis | 1290mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2510kg |
| Tūris / talpa | 1000kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2470x1600x385mm |
| Loading height | 725mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
| Variklio galia | 102bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 300RPM |
| Sukimo momentas | 147Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Axle, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Kuras | 92 RON |
| Vidurkis | 12.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.