Šis 2.2 TD MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Single Cab chassis 2-doors, ko Mazda ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Darba tilpums | 2198cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 375Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94.6mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5124mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1703mm |
| Garenbāze | 3220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1590mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Klīrenss | 201mm |
| Pašmasa | 1619kg |
| Pilnā masa | 2925kg |
| Darba tilpums | 1306kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1324/1752kg |
| Permitted road-train weight | 5275kg |
| Virsbūves tips | Chassis |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 8.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.