Šis 2.2 TD MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Single Cab chassis 2-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 700RPM |
| Sukimo momentas | 375Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 5124mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1703mm |
| Važiuoklės bazė | 3220mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1590mm |
| Prošvaisa | 201mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1619kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2925kg |
| Tūris / talpa | 1306kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1324/1752kg |
| Permitted road-train weight | 5275kg |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.