Šis 0.7 MT (54 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Hečbeks, ko Mazda ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 61Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 54bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 60.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1450mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 630kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 750km |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.4m |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.