Šis 0.7 MT (54 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Hečbekas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 61Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 658cm3 |
| Variklio galia | 54bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Cilindro skersmuo | 68mm |
| Stūmoklio eiga | 60.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3395mm |
| Plotis | 1475mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Važiuoklės bazė | 2360mm |
| Priekinė ašis | 1295mm |
| Galinė ašis | 1290mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 630kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 750km |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.4m |
| Miestas | 9.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.