Šis 2.0 SKYACTIV MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 210Nm |
|---|---|
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 83.5mm |
| Virzuļa gājiens | 91.2mm |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.7litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.3second |
| Maksimālais ātrums | 197km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.2litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 060km |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilnā masa | 1945kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1405kg |
| Klīrenss | 215mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1560litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 403litre |
| Garums | 4555mm |
| Platums | 1840mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Augstums | 1670mm |
| Pilsētā | 9.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.