Šis 2.5 SKYACTIV AT 4WD (192 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Klīrenss | 210mm |
|---|---|
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1560litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 403litre |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Garums | 4555mm |
| Platums | 1840mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Augstums | 1670mm |
| Pilnā masa | 2075kg |
| Pašmasa | 1573kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.3litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.9second |
| Maksimālais ātrums | 194km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 950km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 192bhp |
| Darba tilpums | 2488cm3 |
| Maksimālais griezes moments | 256Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru skaits | 4 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 11.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.