Šis 2.3 T AT AWD (260 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2006 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 69litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 850km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 2261cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 260bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4675mm |
| Platums | 1870mm |
| Augstums | 1645mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1615mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Pašmasa | 1770kg |
| Pilnā masa | 2270kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1659litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1185/1085kg |
| Permitted road-train weight | 3870kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.