Šis 2.3 T AT AWD (260 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 69litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 850km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Tūris / talpa | 2261cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 260bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4675mm |
| Plotis | 1870mm |
| Aukštis | 1645mm |
| Važiuoklės bazė | 2750mm |
| Priekinė ašis | 1615mm |
| Galinė ašis | 1610mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1770kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2270kg |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1659litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1185/1085kg |
| Permitted road-train weight | 3870kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.