Šis 1.3 CVT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Hečbeks, ko Mazda ražoja no 2011 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 41litre |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 1348cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 120Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 78.4mm |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3900mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2490mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 990kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 250litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 787litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.